47. JarmaRock FEST (17-18.11)

JarmaRock FEST to dwudniowa muzyczno-teatralna impreza z ponad czterdziestopięcioletnią tradycją. Przyciąga rzeszę miłośników kultury ukraińskiej z całej Polski i z zagranicy. To muzyczny kalejdoskop etno, folku, rocka, ska, reggae, funku, jazzu, popu oraz projektów teatralnych w wykonaniu ukraińskich artystów z Polski i z Ukrainy. To też miejsce debat (Forum FEST) i ArtBox, czyli przestrzeni dla artystów z innych dziedzin sztuki, którzy prezentują swoją pracę na żywo podczas koncertów.

W tym roku koncerty będą poświęcone obrońcom Ukrainy i tysiącom wolontariuszy, którzy z wielkim sercem i oddaniem niosą pomoc tym, którzy ucierpieli podczas inwazji rosji na ukraińską ziemię. Organizują zbiórki na wyposażenie dla oddziałów Sił Zbrojnych Ukrainy (samochody, drony, środki medyczne, apteczki) oraz przywożą pomoc humanitarną dla najbardziej potrzebujących w rejonach walk i wielkich zniszczeń.

Na dużej scenie klubu B90 zaprezentują się zarówno młodzi wykonawcy jak i znane zespoły, wystąpi teatr tańca, zobaczymy dwa oryginalne performensy, a gwiazdami festiwalu będą Jerry Heil (Kijów, Ukraina) oraz Patsyki z Franeka (Kijów, Ukraina).

  • 1. Wybierz bilety
  • 2. Potwierdź zamówienie
  • 3. Płatność

Sprzedaż online została zakończona.

Bilety są dostępne na bramce w klubie. Zapraszamy.

Kiedy
17.11.2023
Koncert
20:00
Gdzie
klub B90, ul. Elektryków, Gdańsk, Gdańsk
Sponsorzy