Kupujesz bilety na

Bielizna

Bielizna

Bielizna

  • Wybierz bilety
  • Potwierdź zamówienie
  • Płatność

Sprzedaż online została zakończona.

Bilety są dostępne na bramce w klubie. Zapraszamy.

Kiedy?
12.10.2023
0 Dni
Koncert
21:00
Gdzie
SPATiF, Bohaterów Monte Cassino 54, Gdańsk

Zespół Bielizna powstał w 1984 roku jako Bielizna Goeringa, a następnie Bielizna G.. Koncert w gdańskim klubie Burdel w 1985 roku był pierwszym występem grupy, następnie pojawili się również w Jarocinie oraz na festiwalach Poza Kontrolą w Warszawie i Nowa Scena w Sopocie. Premierowe kawałki oscylowały wokół punk rocka, a w późniejszych latach muzycznej działalności zespół zbliżył się do popu opartego na niemal pastelowych gitarach, a przede wszystkim na charakterystycznym sposobie podawania dowcipnych tekstów przez Janiszewskiego. Muzycy znani są z takich hitów jak: "Stefan" i "Prywatne życie kasjerki PKP", które stały się największymi przebojami w historii grupy. 

Podczas kwietniowego koncertu w SPATiFie zagrali dla nas nowe piosenki z płyty “Bagno”, które są mieszanką wielu stylów i gatunków – od flamenco po muzykę orientalną. Teksty utworów opierają się na bieżących wydarzeniach, tym samym przedstawiają ponurą rzeczywistość. Kto jeszcze nie przesłuchał, będzie miał na to okazję 12 października!

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 fwk
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA. pfr
Sponsorzy