Kupujesz bilety na

Moon Hoax

Moon Hoax

Moon Hoax

  • Wybierz bilety
  • Potwierdź zamówienie
  • Płatność

Sprzedaż online została zakończona.

Bilety są dostępne na bramce w klubie. Zapraszamy.

Kiedy?
28.09.2023
0 Dni
Koncert
21:00
Gdzie
SPATiF, Bohaterów Monte Cassino 54, Sopot

Zespół to wybuchowa mieszanka osobowości umocnionych na międzynarodowych scenach w otoczeniu takich zespołów jak: Robotobibok, Jazz Band Młynarski – Masecki, 100nka, Abradab, Kaliber 44 czy Ziemia Planeta Ludzi.

Moon Hoax
Zespół zadebiutował w 2013 roku, kiedy to ukazał się ich album “Moon Hoax”, tytułem nawiązujący do teorii spiskowej o lądowaniu na księżycu, a może bardziej jego braku. Krążek ma prowadzić do refleksji nad wszystkim, co nas otacza i co powszechnie jest uważane za prawdę. Ich muzyka jest niczym przestrzeń, gdzie narracja liryczna zbiega się z free jazzem i muzyką elektroniczną, a wszystko zaklęte jest w zorganizowanych, prawie architektonicznych strukturach dźwiękowych. Jeśli zastanawialiście się jak mogłoby zabrzmieć połączenie Soft Machine z muzyką Komedy i tria Medeski Martin & Wood to powinniście posłuchać formacji Moon Hoax.

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 fwk
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA. pfr
Sponsorzy