VHS HELL

VHS HELL wraca z kolejnym pokazem do B90, aby raz jeszcze doprowadzić Was do łez wzruszenia, okrzyków zachwytu i krindżowych wzdrygnięć! 

W programie filipiński akcyjniak „Sobowtór”, który poleci z taśmy VHS oraz włoskie fantasy „Yor, myśliwy z przyszłości”, które zaprezentujemy z lektorem na żywo improwizującym ścieżki dialogowe. 
Całość zostanie tradycyjnie uzupełniona o set reklam i telewizyjnych dziwności z lat 90. wyszperanych na starych kasetach wideo.

Sprzedaż biletów rusza  w środę 9 listopada o godz. 10:00! 

„Sobowtór”, reż. Teddy Page, 1985, 76 min. 
(Pokaz z taśmy VHS)

Frank ma okropnego pecha - jest uderzająco podobny do człowieka, którego lokalna mafia chce za wszelką cenę wyeliminować. Każdy normalny obywatel w takim przypadku zgłosiłby się na policję i poprosił o ochronę, ale nie Frank, to nie w jego stylu. Kiedy bowiem Frank jest wkurzony, jest w stanie w pojedynkę poradzić sobie z całym tabunem prześladowców. A lokalni mafiozi właśnie wkurzyli Franka.
„Sobowtór” to szalone kino akcji z Filipin mistrzowsko wyreżyserowane przez Teddy'ego Page'a - entuzjastę wybuchających samochodów, niekończących się pościgów i dziwacznych ujęć slow motion. W „Sobowtórze” nie zabraknie żadnego z powyższych elementów, ale jeśli myślicie, że nic Was już tu nie zaskoczy to poczekajcie tylko, aby zobaczyć jakie działa wytoczy główny bohater w finale filmu!  

„Yor, myśliwy z przyszłości”, reż. Antonio Margheriti, 1983, 89 min. 
(Pokaz z lektorem na żywo improwizującym dialogi)

Tytułowy Yor to wojownik, który pragnie poznać swoje pochodzenie i wyrusza na wyprawę życia przemierzając pradawne pustkowia pełne dinozaurów i plemion wrogo nastawionych małpoludów. Brzmi epicko, prawda? Cokolwiek jednak nie działoby się na ekranie, to najbardziej epicka w tym filmie jest fryzura Yora, dzięki której przypomina przysłowiową Grażynę, która właśnie chce porozmawiać z twoim kierownikiem. Dodajmy do tego pokraczne aktorstwo, efekty specjalne rodem z AliExpress i absolutnie wyjątkową przypadłość głównego bohatera, dzięki której w niemal każdej scenie wygląda, jak głupek, a otrzymamy idealny przepis na seans wieczoru! 

Pokaz z lektorem na żywo improwizującym dialogi. W roli lektora wystąpi Mateusz Gołębiowski.

WSTĘP: 33 zł 

UWAGA! Sprzedaż limitowanej puli biletów rusza w środę 9 listopada o godz. 10:00! 
Bilety będą dostępne pod linkiem: 

Partnerzy: B90, Eurotrend Systemy Audiowizualne, Epson

  • 1. Select your tickets
  • 2. Confirm your order
  • 3. Payment

Online sale is finished.

Tickets are available at the club. You are welcome to attend.

When
30.11.2022
Concert
19:00
Where
klub B90, ul. Elektryków, Gdańsk, Gdańsk
Sponsorzy